Aktualności

Kolonie 2022 - informacja

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy wszystkim za zgłoszenia na kolonie w Stegnie i Niedzicy i jednocześnie informujemy, że wszystkie zgłoszone osoby zostały zakwalifikowane na wyjazd.

Osoby chętne wyjechać na I turnus do Stegny mogą się jeszcze zgłaszać, nie ma natomiast już miejsc na wyjazd na II turnus w Niedzicy.

Prosimy o wpłacanie opłaty za kolonie na konto SMU:  BS Łochów o/Jadów 70 9233 0001 2600 5252 2000 0010, szczególnie o dokonywanie wpłat proszę osoby wyjeżdżające do Niedzicy, ponieważ w przypadku rezygnacji z wyjazdu będziemy uruchamiać listę rezerwową. Jeśli ktoś nie ma możliwości wpłacić pieniędzy na konto będzie mógł zapłacić gotówką podczas spotkania przed wyjazdem na kolonie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 19 czerwca o godzinie 12.00 (zmiana terminu z soboty 18.VI) na terenie przy Bibliotece publicznej w Urlach, ul. Poniatowskiego 2. Prosimy również o podawanie osobiście na spotkaniu lub telefonicznie, informacji o tym z kim dziecko chciało by być w pokoju. Ekwipunek, godziny i miejsca odjazdów autokarów zostaną wkrótce podane. Proszę także o informację jeśli dziecko wymaga szczególnej opieki lub uwagi. Dla pewności proszę na bieżąco sprawdzać stronę i facebooka stowarzyszenia.

Podczas spotkania będzie można zapłacić za wyjazd bonem turystycznym. Jeśli ktoś chce wykorzystać bon turystyczny a nie może być na spotkaniu proszony jest o kontakt z biurem SMU pod nr telefonu 25 754 96 41.

Z wyrazami szacunku

Rafał Rozpara

 


Drukuj   E-mail
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Stowarzyszenie Miłośników Urli
Tworzenie stron internetowych Pedros.com.pl