Aktualności

Kolonie i Półkolonie - informacje 7.VI.2024r.

KOLONIE

Nie ma już miejsc na wyjazd na kolonie do Zębu i do Stegny.

Przypominamy o spotkaniu przed wyjazdem na kolonie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godzinie 12.00 na terenie przy Bibliotece publicznej w Urlach, ul. Poniatowskiego 11. Prosimy o podawanie osobiście na spotkaniu lub telefonicznie, informacji o tym z kim dziecko chciało by być w pokoju. Ekwipunek, godziny i miejsca odjazdów autokarów zostaną wkrótce podane. Proszę także o informację jeśli dziecko wymaga szczególnej opieki lub uwagi. Dla pewności proszę na bieżąco sprawdzać stronę i facebooka stowarzyszenia.

PÓŁKOLONIE

Są jeszcze wolne miejsca na półkolonie, osoby zainteresowane udziałem w półkoloniach proszę o kontakt pod numerem telefonu 25 754 96 41 lub 695178838. Wkrótce podamy trasy autokarów i miejsca wsiadania dzieci. Wstępnie planujemy przystanki w: Zabrodziu, Tłuszczu, Strachówce, Jadowie, Łochowie, Kaliskach i Urlach. Opłaty za półkolonie proszę dokonywać na konto SMU: BS Łochów o/Jadów 70 9233 0001 2600 5252 2000 0010 do dnia 30.VI.2024. Jeśli ktoś naprawdę nie ma możliwości zapłacenie przelewem, proszę o kontakt z biurem SMU, umówimy się na płatność gotówką w pierwszym dniu półkolonii.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z tym, że Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników wprowadził termin 3 miesięcy ważności zaświadczenia z KRUS (licząc od dnia wyjazdu na wypoczynek), będziemy sprawdzać czy Państwa zaświadczenia zachowują ten termin a co za tym idzie czy są ważne, jeśli nie, będziemy się z Państwem kontaktować w celu dostarczenia aktualnego zaświadczenia z KRUS.

Z wyrazami szacunku

Rafał Rozpara

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Stowarzyszenie Miłośników Urli
Tworzenie stron internetowych Pedros.com.pl